Może nie boleć :-)

Może nie boleć :-)

Aby wizyta w gabinecie była komfortowa, stosujemy znieczulenie, które eliminuje ból i obawy związanie z twoim leczeniem. Stosujemy znieczulenie komputerowe. Znieczulamy powierzchniowo (znieczulenie przed właściwym znieczuleniem) w miejscu gdzie będzie przeprowadzana iniekcja.

Aby wyeliminować ból i strach dziecka przed leczeniem stosujemy Carisolv - szwedzki zel .Metoda "bezwiertłowego" opracowywania ubytku opatentowana w USA w latach 80-tych. Oraz metodę abrazyjnego opracowania ubytku, gdzie przy pomocy tlenku glinu aplikowanego pod ciśnieniem usuwana jest próchnica.

Stosujemy również ozonoterapię w leczeniu próchnicy u dzieci i dorosłych oraz dezynfekcję i osuszanie kanału korzeniowego. Zabieg ten jest bezbolesny, szybki i skuteczny.

Ewdent

Dzieci to największy skarb dlatego zadbaliśmy o to, aby nie nudziły się oczekując na wizytę lub rodziców. Mogą rysować lub czytać książeczki dla dzieci.

Każde dziecko po wizycie dostaje prezent z naszej magicznej szuflady. O tym, że dzieci nas lubią i że dzielnie znoszą leczenie w naszym gabinecie najlepiej świadczą ich rysunki.